Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Türkiye de otomotiv sanayi (OEM ) , savunma sanayi ve Türkiye de imalatı yapılan modellerin tavan taşıma sistem uygulamalarının proje ortağıyız. Bireysel , filo , proje bazlı dizayn ve montaj hizmetimizle projelere mühendislik destek veriyoruz.

Araç üstü taşıma sistemleri, Sanayi bakanlığı, İç işleri bakanlığı ve TSE ile yaptığımız toplantılarda, AITM alt teknik danışma gruplarında , TUV-Sud , City carsh test sertifikalarının Türkiye için mecburi olması ve satış & Montaj aşamasında ürünlerle birlikte montaj onay sertifikası verilmesi konularında başvurularımı yaptım . Bu sertifikaların yasal  süreçleri devam etmektedir.

Dünyanın teknolojik & yenilikçi araç üstü taşıma ekipman üreticilerinin, Türkiye partneriyiz. Araç üstü yük taşıma ekipmanları , gibi geniş başlıklar altında yer alan özel ürünler tedarik ediyoruz, kiralıyoruz ve satış sonrası hizmetler sağlıyoruz. Güncel araç tasarımına uygun (Hybrid & Elektrikli araçlar), araç üstü taşıma ekipman pazarını geliştirmek, güvenli ürünler sunmak için varız.

Her marka grubunun, özel tekliflerinin ayrıntılarını içeren kendi ana sayfasında inceleyiniz. 

Kampanyalı Satış  & Kiralama ürünlerini inceleyiniz. Kullanılmış veya ikinci el ürün arıyorsanız , lütfen Garaj satış sayfalarını ziyaret ediniz.

Araç üstü taşıma ekipmanlarınız için, yedek parça ,servis ve saklama ihtiyacınız için , lütfen Müşteri hizmetleri sayfamızı ziyaret ediniz.


Bu aşamada, THULE-Sweden, Cruz ber, Modula case system, Cam car ve Junior box ürünlerinin ( Çoklu markalar ) satışı ve kiralama operasyonlarını 2022 Model yılı  ile başlatıyorum.

Amacımız; Satış & Kiralama operasyonlarında, araç montajından, müşteri mutluluğuna kadar uçtan uca ürün & sorumluluğunu taşımak. Bu önemli detayı dost ve müşterilerimize hissettirmektir.

Önceliğimiz; Sadık, müşteri memnuniyeti , dostluk temelli bir müşteri grubu yaratmak temel hedefimizdir.


BELDE Müh. & Dan. Hiz.


MİSYON

Güncel, fonksiyonel, çevreye saygılı, mühendislik ve güvenlik test onayları alınmış, sertifikalı ve güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunmak.
Bu tip güvenlik ( SAFTY ) ürünlerinin güvenilir olduğunu bilmek.

  • ISO / PAS 11154-2006 5.3.4   Road vehicles — Roof load carriers.
  • DIN 75302 – 2019Roof racks for wheeled vehicle and its trailer – Requirements and test methods
  • AfPS GS 2014; PAK Product Safety Commission (AfPS) GS Specification Testing and assessment of polycyclic aromatic hydrocarbons (PAHs) in the course of awarding the GS mark
  • PPP 53210B -2019 Perchasing power parities ( PPP )


Kendine güvenen herkes, dünyayı idare edebilir. (Voltaire)


VİZYON

Sizin ve ailenizin, tatil, hobi ve günlük spor alışkanlıklarınıza katkı sağlamak.

Vücudunuza iyi bakın. Yaşamak zorunda olduğunuz tek yer orasıdır. (Jim Rohn)

Şimdi Kullanmaya Başla